Informace

Byt, 3+1

Designový podkrovní mezonet v centru Bratislavy v Heydukově ulici je součástí nové nadstavby v prvorepublikovém domě s výhledem na Bratislavský hrad a Slavín.

Plochu bytu v 6. podlaží tvoří denní část umístěná přímo za zádveřím – nachází se tu kuchyně s obytným prostorem. Dispozice se dále skládá ze 2 ložnic, 2 prostorných koupelen s vanami a sprchovým koutem, 3 toalet, samostatné šatny (oddělená skleněnou příčkou tvoří přechod mezi ložnicí a denní částí). Druhé podlaží mezonetu je přístupné po samonosném ocelovém schodišti, kromě jiného se zde nachází galerie s relaxačním koutem, který je vybaven černým policovým barem, a samostatný prostor sloužící k odkládání věcí.

Interiér bytu byl navržen a realizován renomovaným architektem, přičemž dominantními prvky jsou funkční minimalismus a industriální styl. Byt má samostatný kotel, podlahové vytápění, klimatizaci ve spodní i horní části se samostatnými výduchy i ovládáním. Součástí bytu je též interiérové zařízení včetně nábytku, plně vybavené kuchyně (varná deska, pečicí trouba, digestoř, myčka nádobí a pračka), závěsného krbu či 3 velkých LED televizorů.

Oblíbená rezidenční lokalita v blízkosti centra města poskytuje veškerou občanskou vybavenost včetně vzdělávacích a zdravotnických zařízení, obchodů a supermarketů a bohatou nabídku sportovního vyžití. Rychlá dostupnost autem i MHD. Příjemná lokalita s nedalekým nákupním centrem Eurovea nabízí možnost večerních procházek na oblíbené Dunajské promenádě.

Podlahová plocha 125 m2, balkón 6 m2. V domě se nenachází výtah.

Cena 575 000 eur.

Vybavení

 • Klimatizace

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104476
 • Cena celkem
  14 231 250 Kč / 575 000 €
 • Podlahová plocha *
  131 m²
 • Celková plocha
  131 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.