Informace

Byt, 2+kk

Kompletně zařízený klimatizovaný byt s jihovýchodně orientovanou terasou leží v 6. podlaží výškové budovy v uzavřeném rezidenčním komplexu Central Park s privátním parkem, 24/7 recepcí, podzemním parkováním a ostrahou. Projekt se rozkládá v Praze 3 – Žižkově, necelých 10 minut tramvají od centra, v těsné blízkosti parku Parukářka a budoucí Parkové čtvrti, která ještě rozšíří okolní nabídku služeb.  

Dispoziční uspořádání nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, 1 ložnici, vstupní halu, technickou místnost a koupelnu s vanou a oddělenou toaletou. Z obou pokojů je přístupná slunná terasa

Byt vyniká dostatkem úložného prostoru, k vysokému standardu patří klimatizace, dřevěné podlahy, velkoplošná okna s elektricky ovládanými předokenními žaluziemi, bezpečnostní vstupní dveře a videotelefon. Kupní cena zahrnuje veškeré interiérové zařízení, garážové stání a velký sklep.  

Rezidence je zasazena do bezprostřední blízkosti parku na vrchu Parukářka a nově vznikajícího parku Kapslovna, tyto veřejné plochy doplňuje privátní park komplexu. Kousek od domu funguje mateřská a základní škola, poliklinika, pošta, kavárna, prodejna potravin a vnitřní i venkovní sportoviště. Blízko je tramvajová zastávka s rychlými spoji do centra nebo ke stanicím metra Želivského, Strašnická či Palmovka. 

Podlahová plocha 66,07 m2, terasa 18,98 m2

Byt je pronajatý za tržní nájemné do 31. 7. 2024.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104494
 • Cena celkem
  10 200 000 Kč / 412 121 €
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Terasa
  19 m²
 • Celková plocha
  85 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.