Informace

Byt, 2+kk

Světlý, jižně orientovaný byt s lodžií a možností parkování je umístěn ve 2. podlaží cihlového domu ze 30. let 20. století. Bytový dům stojí v klidné jednosměrné ulici v blízkosti parku a vltavského nábřeží v oblíbené čtvrti Holešovice nabízející pohodlné bydlení s veškerými službami i rychlým spojením do centra.

Plochu bytu tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na malou lodžii, dále 1 ložnice, koupelna (se sprchovým koutem a WC) a předsíň. V ložnici je vybudované spací patro, pod ním šatna

Rekonstrukce bytu proběhla cca před 10 lety. Okna jsou plastová s trojskly, podlahy plovoucí dřevěné. Interiérové dveře jsou dýhované prosklené a dřevěné posuvné, vstupní dveře plastové bezpečnostní. Kuchyně je vybavena vestavnými spotřebiči Whirlpool. Vytápění je řešeno WAW kamny, ohřev vody bojlerem. K bytu přísluší sklep. Dům má výtah a zrekonstruované sklepy i fasádu.  

V bezprostředním okolí fungují bistra, kavárny, restaurace a obchody, v pěším dosahu je divadlo La Fabrika a Jatka 78 nebo galerie DOX. Lokalitu zpříjemňuje blízký Ladislavův park, sportovci ocení blízkou cyklostezku podél Vltavy nebo golfové odpaliště. Holešovice charakterizuje živoucí atmosféra, v architektuře se zde mísí tradiční zástavba s moderní, k níž přibude i unikátní koncertní hala Vltavská filharmonie. Vynikající dopravní spojení zajišťují četné tramvajové linky, blízko je stanice metra Vltavská, Nádraží Holešovice a Palmovka, nedaleko bude v budoucnu také zastávka rychlodráhy na letiště. 

Podlahová plocha 43,56 m2, lodžie 2 m2

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104513
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Poplatky za služby
  2 400 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  44 m²
 • Lodžie
  2 m²
 • Celková plocha
  46 m²
 • Světlá výška stropu
  3,20 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.