Informace

Byt, 1+1

Východně orientovaný světlý byt se zasklenou lodžií je umístěn v 9. podlaží panelového domu stojícího v Praze 10 – Vršovicích v těsné blízkosti nákupního centra Eden.

Plocha bytu je rozdělena na obytnou místnost, samostatnou kuchyni s jídelním koutem, koupelnu a předsíň. Na obytnou místnost navazuje lodžie.

Okna jsou plastová, podlaha laminátová. Kuchyňská linka je vybavena, sporák je plynový. Vytápění centrální. Dům má 2 výtahy. Sídliště Vlasta bylo vystavěno v 70. letech 20. století, zelené vnitrobloky zdobí sochy a sousoší.  

V bezprostřední blízkosti funguje veškerá občanská vybavenost, okolí je plné sportovišť včetně plaveckého stadionu s koupalištěm.  Široké nákupní možnosti poskytuje obchodní centrum Eden. Pár metrů od domu je tramvajová zastávka s mnoha spoji, cesta do centra trvá do 15 minut, ještě kratší je cesta ke stanicím metra. Nedaleko je také železniční zastávka, odkud lze dojet za 8 minut na Hlavní nádraží. 

Podlahová plocha 33,9 m2, lodžie 7 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104524
 • Cena celkem
  4 500 000 Kč / 178 183 €
 • Podlahová plocha *
  34 m²
 • Balkon
  7 m²
 • Celková plocha
  41 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.