Informace

Byt, 1+kk

Nový světlý byt s velkou privátní terasou, parkováním a možností užívat společnou zahradu je součástí nástavby komorního bytového domu stojícího v tradiční rezidenční čtvrti Praha 10 – Strašnice s veškerou infrastrukturou i spoustou zeleně. 

Dispozici bytu ve 3. patře tvoří rohový obytná místnost s přípravou na kuchyni, koupelna (s vanou, WC a přípojkou na pračku) a předsíň. Z obytné pokoje vedou 2 vstupy na největší terasu v projektu

K vysokému standardu patří dřevěná okna s trojskly, olejovaná dubová podlaha (ve 4 barevných provedeních), bezpečnostní protipožární vstupní dveře s hlukovou izolací, interiérové dveře obložkové s kováním M&T Burak v matném niklu, umyvadlo a toaleta Villeroy & Boch, vana stejné značky z litého mramoru, koupelnový radiátor ISAN, velkoformátové obklady a dlažba Argenta Kenzo a Unique Travertine Minimal nebo Ribesalbes Ocean, protiskluzová dlažba na terase, koncové prvky elektro značky Legrand. Standard zahrnuje také přípravu na klimatizaci a na venkovní žaluzie. Podlahové vytápění v celém bytě zajistí plynový kotel. K bytu přísluší sklepní kóje a parkovací stání na pozemku, obyvatelům bude k dispozici společná zahrada. Cihlový dům z 20./30.let 20.století s 12 bytovými jednotkami je po rekonstrukci společných prostor, výtah zde není

Výhodná poloha v boční ulici nedaleko tramvajové zastávky Solidarita, cca 15 minut chůze od stanice metra Strašnická. V okolí fungují restaurace, pošta, obchody i lékařské služby, oblast zpříjemňuje spousta zelených ploch v zahradách a upravených parcích.  

Podlahová plocha 33 m2, terasa 27,5 m2

Zahájení výstavby květen/červen r. 2024, předpokládaný termín dokončení konec r.2024/začátek r. 2025.
Vizualizace mají informativní charakter.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104571
 • Cena celkem
  6 800 000 Kč / 273 257 €
 • Podlahová plocha *
  33 m²
 • Terasa
  28 m²
 • Celková plocha
  61 m²
 • Parkování
  1 parkovací stání zahrnuto v kupní ceně bytu
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.