Informace

Byt, 2+kk

Velmi světlý, zrekonstruovaný a kompletně zařízený byt s vysokými stropy a zasklenou lodžií se nachází ve 2. podlaží pěkně udržovaného cihlového domu stojícího v boční ulici lemované stromořadím, blízko parků, občanské vybavenosti i zastávek MHD. 

Plochu bytu tvoří obývací pokoj s kuchyní, 1 ložnice, koupelna, samostatná toaleta, komora a předsíň s přístupem na jihozápadně orientovanou lodžii. Lodžie i okno v ložnici směřují do klidného zeleného vnitrobloku

Byt i dům jsou po rekonstrukci včetně výměny oken, která jsou nová plastová s vnitřními žaluziemi. Podlaha je plovoucí laminátová, v koupelně a na WC dlažba. Vytápění je elektrickým kotlem. Dostatek úložného prostoru nabízejí vestavné skříně v předsíni i ložnici, velké odkládací plochy jsou i v plně vybavené kuchyni. Byt je nabízen kompletně zařízený tak, jak je vyobrazeno na fotografiích, kupní cena zahrnuje také sklep. Dům je bez výtahu.

Výhodná poloha blízko autobusové i tramvajové zastávky, cesta autobusem do centra k přestupní stanici Florenc zabere pouhých 7 minut. V bezprostřední blízkosti funguje vše potřebné, oblast zpříjemňuje park na Parukářce a rozlehlý lesopark na Vítkově i menší parčíky v okolí. 

Podlahová plocha 54 m2, lodžie 1 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104700
 • Cena celkem
  7 950 000 Kč / 321 212 €
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Lodžie
  1 m²
 • Celková plocha
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.