Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme kompletně zařízený 2pokojový apartmán s možností využití k rekreaci i trvalému užívání uprostřed krásné a čisté přírody Vysokých Tater. Apartmán s balkónem je umístěn ve 2. podlaží 4hvězdičkového komplexu Arietes Marmont Resort**** v Tatranské Štrbě. 

Dispozice apartmánu se skládá z předsíně, obývací části spojené s kuchyní, jídelnou a vstupem na balkón s malebným výhledem na Vysoké Tatry. Byt dále pokračuje ložnicí se vstupem na balkón a koupelnou (sprchový kout, WC). 

Kvalitní standard plně vybaveného apartmánu zahrnuje kompletně zařízenou kuchyni se spotřebiči (varná deska Mora, chladnička s mrazničkou Philco, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice Gorenje). K apartmánu patří hotelové služby a wellness

Vyhledávaná lokalita poskytuje množství lesních stezek, sportovních možností, přírodního koupání či golfu. Součástí hotelového komplexu je restaurace, venkovní dětské hřiště, wellness s bazénem a barem, masáže, dětský kout, venkovní hřiště, fitness, noční bar, kuřácký lounge, konferenční místnost Arietes a Marmont. Necelých 200 m od apartmánu se nachází železniční stanice Štrba, kterou prochází rychlíková trať ze směru od Bratislavy i Košic, ze stanice zároveň vede ozubnicová železnice přímo do turistického střediska Štrbské pleso. Nedaleko od apartmánu je výjezd na dálnici D1

Celková plocha 59,08 m2: apartmán 47,38 m2 + balkón 11,7 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104777
 • Cena celkem
  5 197 500 Kč / 210 000 €
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Balkon
  12 m²
 • Celková plocha
  59 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.