Informace

Byt, 4+kk

Hodně světlý a prostorný byt je umístěn v 5. podlaží historického domu s výtahem. Elegantní budova stojí v pěkně upravené ulici lemované stromořadím, v blízkosti Mahlerových i Riegrových sadů a náměstí Jiřího z Poděbrad. 

Praktickou dispozici tvoří obývací pokoj, jídelna s přilehlou kuchyní, 2 ložnice, koupelna (se sprchovým koutem, WC a bidetem), samostatná toaleta, komora s přípojkou na pračku a velká vstupní hala. Ložnice poskytují nádherný výhled do tichého vnitrobloku se vzrostlými stromy. Jednotka je prohlášením vlastníka vymezená jako 4+kk, aktuálně se využívá jako 3+1 s tím, že lze vytvořit 3. ložnici.

Dům i byt jsou po kompletní rekonstrukci, která proběhla v r. 2015. Špaletová okna jsou repasovaná, na podlahách jsou dřevěné parkety. Kuchyně značky Hanák je vybavena spotřebiči Siemens a Electrolux, v interiéru je několik prvků vestavného nábytku na míru, další úložný prostor poskytuje velký sklep. Vytápění zajišťuje nový plynový kotel Vaillant.  

Oblíbená čtvrť umožňuje mít ve potřebné v pěším dosahu – blízko fungují školy, restaurace, obchody i obchodně-zábavní centrum, na nedalekém náměstí Jiřího z Poděbrad se konají pravidelné farmářské trhy, blízký hotel Olšanka provozuje sportovní centrum, plavecký bazén i saunový svět.  Spojení s centrem je rychlé díky tramvajím a metru ze zastávek vzdálených jen pár minut chůze od domu. 

Podlahová plocha 102,4 m2, sklep 5,8 m2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104817
 • Cena celkem
  16 900 000 Kč / 669 174 €
 • Poplatky za služby
  4 400 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  102 m²
 • Celková plocha
  102 m²
 • Světlá výška stropu
  2,70 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  6 m²
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.