Informace

Byt, 1+kk

Jednopokojový byt v družstevním vlastnictví (anuita ve výši cca 3.523.083 Kč) s výhledem na ikonické věže baziliky sv. Petra a Pavla na Vyšehradě se nachází ve 3. podlaží nárožní budovy z r. 1911, v níž v r. 2023 vznikla moderní rezidence. Vynikající poloha v zelené čtvrti Podolí, kousek od Vltavy a klidného Vyšehradu, ale i od centra nebo živoucí čtvrti Pankrác.  

Plocha jednotky je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem, šatnou a zabudovanou vyklápěcí postelí, dále koupelnu (vana, umyvadlo, WC, přípojka na pračku) a předsíň. 

Ke standardu patří laminátová podlaha (dekor Dub Savana), dřevěná eurookna, bezpečnostní protipožární vstupní dveře a kuchyně Sykora se spotřebiči Siemens a AEG. Automatický přísun čerstvého vzduchu zajišťuje rekuperace. Historická, kompletně zrekonstruovaná budova ve zdobném klasicistním stylu s nádechem secese má výtah, bezbariérový přístup a reprezentativní společné prostory. K bytu přísluší sklep

Výhodné místo v oblíbené části Prahy 4 se spoustou zeleně a kompletní nabídkou služeb. V okolí fungují obchody, restaurace, kavárny i lékařské služby, okolí nabízí široké možnosti vnitřního i venkovního sportovního vyžití – blízko je známý plavecký stadion, tenisové kurty, veslařský klub nebo oblíbená cyklostezka podél Vltavy. Doslova pár kroků od domu je tramvajová zastávka s rychlými spoji do centra. 

Družstevní vlastnictví, anuita ke splacení cca 3.523.083 Kč (stav ke 1/2024). Převod do OV není v tuto chvíli možný.

Podlahová plocha 25,75 m2, sklep 3,26 m2

Vybavení

 • Výtah
 • Bezbariérový přístup

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104834
 • Cena celkem
  2 549 000 Kč / 102 431 €
 • Podlahová plocha *
  26 m²
 • Celková plocha
  26 m²
 • Světlá výška stropu
  2,90 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  3 m²
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.