Informace

Byt, 2+kk

Tichý podkrovní mezonetový byt je umístěn ve 2. patře komorního bytového domu bez výtahu. Dům stojí v klidné a zelené části Letňan blízko nákupní zóny a mnoha sportovišť.

Vstupní úroveň tvoří obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, předsíň a koupelna (sprchový kout, WC, přípojka na pračku). V horní části je ložnice s pracovnou.  

Cihlový dům byl vystavěn v r. 2005. Podlaha je plovoucí dřevěná, okna jsou také dřevěná. Vytápění zajišťuje plynový kotel, k bytu přísluší malý sklep.

V okolí domu funguje plno vnitřních i venkovních sportovišť, mateřská i základní škola, obchody, restaurace a kavárny, pošta i poliklinika, necelých 10 minut chůze je vzdáleno obchodně-zábavní centrum Letňany. Blízko domu staví autobusové spoje ke stanici metra linky C, která je vzdálena pouze 5 minut jízdy.

Podlahová plocha 54,4 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104905
 • Cena celkem
  7 980 000 Kč / 320 675 €
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Celková plocha
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.