Informace

Byt, 3+1

Ve funkcionalistickém domě stojícím v památkové zóně Karlových Varů, v boční uličce u nábřeží Ohře ve čtvrti Čertův ostrov, se nachází pěkně zrekonstruovaný prostorný byt s možností parkování.

Dispoziční uspořádání bytu ve 3. podlaží nabízí obývací pokoj, 2 ložnice, samostatnou kuchyni s arkýřem a francouzským oknem do klidného vnitrobloku, koupelnu (s vanou a WC), samostatnou toaletu, šatnu, spíž, velkou technickou místnost s přípojkou na pračku a prostornou předsíň. Jedna z ložnic je v současnosti průchozí, lze však obnovit přímý vstup z předsíně.

Byt se stropy vysokými cca 3 m byl kompletně zrekonstruován v r. 2017. Na podlahách jsou repasované parkety v klasickém vzoru a velkoformátová dlažba, okna jsou plastová s dvojskly. Koupelnové zařízení je značky Villeroy & Boch, kuchyně od společnosti Hanák je vybavena plynovým sporákem, americkou chladničkou a elektrickou troubou, spotřebiče jsou značek AEG a Whirlpool. Dům má výtah, novou střechu (v r. 2023) a zateplenou dvorní fasádu, obyvatelům je k dispozici společná kolárna. K bytu přísluší sklep, parkování je možné na ulici nebo lze pronajmout stání kousek od domu.

Výborná lokalita čtvrti Čertův ostrov se rozkládá nedaleko lázeňské části města. Blízko je tržnice s farmářskými trhy i supermarketem, další supermarket je vzdálen 3 minuty chůze od domu. V dosahu je také nově revitalizovaná náplavka, koupaliště Rolava, veřejný bazén Alžbětiny lázně nebo volnočasový areál Meandr Ohře, školy i zdravotnická zařízení. Vynikající dopravní dostupnost umožňuje blízké autobusové i vlakové nádraží.

Podlahová plocha 112 m2 (vč. sklepní kóje 6 m2).

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104925
 • Cena celkem
  7 500 000 Kč / 296 971 €
 • Podlahová plocha *
  112 m²
 • Celková plocha
  112 m²
 • Světlá výška stropu
  2,90 m
 • Parkování
  -
 • Sklep
  6 m²
 • PENB
  E
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.