Informace

Byt, 1+kk

Tichý byt orientovaný do společné zahrady s keři a stromy je součástí malého bytového domu s možností parkování. Klidné místo se nachází na konci slepé ulice, v Praze 5 – Košířích v bezprostředním sousedství přírodního parku.

Plocha bytu umístěného ve 2. podlaží se skládá z obytné místnosti se spacím, jídelním a kuchyňským koutem, koupelny (s vanou, umyvadlem a přípojkou na pračku), samostatné toalety a předsíně.

Cihlový dům bez výtahu byl zrekonstruovaný a zateplený cca v r. 2000. Okna jsou plastová, podlaha v obytné místnosti laminátová. Kuchyňská linka je vybavena elektrickou troubou a varnou deskou. Obyvatelé domu mají možnost parkování na pozemku uzavřeném závorou.

Poklidná zelená lokalita se rozkládá nedaleko smíchovského centra Anděl s veškerými službami, spojení zajišťují autobusy, cesta ke stanici a tramvajovým zastávkám trvá pouhých 5 minut. Možnost pěkných procházek nabízí přilehlý přírodní park Košíře-Motol nebo blízká architektonicky významná čtvrť Malvazinky s výstavními vilami i malebnou původní dělnickou kolonií.

Podlahová plocha 32,74 m2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104930
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 600 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  33 m²
 • Celková plocha
  33 m²
 • Světlá výška stropu
  2,60 m
 • Parkování
  Parkování na pozemku
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.