Informace

Byt, 3+1

Byt se zasklenou lodžií umístěný ve zvýšeném přízemí revitalizovaného panelového domu nabízí možnost bydlení u stanice metra Petřiny v blízkosti škol, obchodů i mnoha parků.

Dispozici tvoří obývací pokoj s jídelnou, 2 ložnice, kuchyně, koupelna (se sprchovým koutem), samostatná toaleta a předsíň, hlavní ložnice i kuchyně mají okna do upraveného zeleného vnitrobloku, druhá ložnice, obývací pokoj a zasklená lodžie jsou orientované na jihovýchod do ulice Na Petřinách.

Byt je po částečné rekonstrukci, má zděné jádro, podlahy jsou korkové a s dlažbou, v obývacím pokoji jsou pod stávajícím povrchem zachovány původní parkety. Okna jsou plastová s vnitřními žaluziemi. Úložný prostor poskytují vestavné skříně v předsíni, k bytu také náleží sklepní kóje. Vytápění je ústřední. Byt bude předán vyklizený bez volně stojícího nábytku.

Oblíbená rezidenční oblast má kompletní občanskou vybavenost, blízko domu funguje supermarket a plno dalších obchodů, mateřské a základní školy i prestižní gymnázium, restaurace, kavárny, lékařské služby, lékárny i pošta. V okolí je spousta dětských hřišť, venkovních posiloven a dalších sportovišť, možnost sportu i relaxace v zeleni umožňuje blízká obora Hvězda, park Ladronka nebo Břevnovská klášterní zahrada. Vynikající spojení zajišťuje metro linky A i tramvaje, autem je možné se během chvíle napojit na Pražský okruh a tunelový komplex nebo dojet na letiště.

Podlahová plocha 69,56 m2, lodžie 3,23 m2, sklepní kóje 1,10 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104971
 • Cena celkem
  7 790 000 Kč / 314 747 €
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Lodžie
  3 m²
 • Celková plocha
  73 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.