Informace

Byt, 2+kk

Prosvětlený 2pokojový byt s balkónem se rozkládá v 7. patře bytového domu s výtahem ve vyhledávané lokalitě bratislavského Ružinova, v těsné blízkosti OC Centrál. Předpokládaný termín kolaudace nástavby je 3Q 2024.

Dispozice bytu je navržena pro prostorný obývací pokoj s kuchyní, velkorysou ložnici a koupelnu s toaletou. Na podlaží bude jen jedna sousední bytová jednotka.

Byt se prodává ve standardu, který obsahuje laminátové podlahy, velkoformátová hliníková okna s trojskly, venkovní žaluzie na elektrick dálkové ovládání, klimatizaci Daikin, podlahové topení vlastním plynovým kotlem, velkoformátový obklad v koupelně, interiérové ​​dveře a bezpečnostní vstupní dveře. Orientace bytu je na 2 světové strany s pěkným výhledem na stranu centra Bratislavy či stranu Ružinova. Součástí projektu nástavby je mimo jiné nový výtah a zrekonstruované společné prostory.

Byt se nachází ve výborné lokalitě širšího centra města s dobrou dopravní dostupností a napojením MHD. V těsné blízkosti se nachází OC Centrál či OC Nivy, nové autobusové nádraží Mlýnské Nivy či tržiště Miletičová. Centrum Bratislavy je v pěší vzdálenosti.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  105198
 • Cena celkem
  8 334 150 Kč / 330 000 €
 • Podlahová plocha *
  67 m²
 • Balkon
  14 m²
 • Celková plocha
  81 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.