Informace

Byt, 2+1

Mezonetový byt s terasou poskytující výhled na okolní zástavbu, Žižkovskou věž, vzrostlou zeleň i do dalekého okolí se nachází v 6. a 7. podlaží funkcionalistického bytového domu ze 30. let 20. století. Výhodná poloha blízko stanice metra Flora umožňuje mít vše potřebné na dosah ruky, k pohodlí přispívá také parkovací místo ve dvoře.  

Ve vstupní úrovni je umístěna kuchyně s jídelnou, slunný obývací pokoj, koupelna (se sprchou a WC), předsíň a technická místnost s přípojkou na pračku. V patře přístupném po točitém schodišti z obývacího pokoje je severně orientovaná ložnice, terasa a velká koupelna (rohová vana, WC).

Byt vznikl nástavbou v r. 2001, interiér je vhodný ke kompletní rekonstrukci, možná je také úprava dispozice. Okna jsou dřevěná, vytápění řeší plynový kotel. Dům je v dobrém technickém stavu a má výtah. K bytu přísluší venkovní parkovací stání ve vnitrobloku.

Doslova pár kroků od domu funguje mateřská škola, blízko jsou také základní a střední školy nebo ZUŠ, obchodně-zábavní centrum Atrium Flora a plno malých obchodů, lékárna i sportovní centrum s plaveckým bazénem. Centrum je vzdáleno jen pár minut jízdy metrem či tramvají, oblast zpříjemňují upravené zelené plochy v Mahlerových sadech nebo na Parukářce.

Podlahová plocha 74,1 m2, terasa 9,7 m2.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  105240
 • Cena celkem
  9 700 000 Kč / 384 082 €
 • Podlahová plocha *
  74 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  84 m²
 • Parkování
  Parkovací stání ve dvoře
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.