Hledám

Lokalita

Newsletter

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nově zařazených nemovitostech k prodeji a pronájmu.

Newsletter

Děkujeme za Váš zájem

Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.

Newsletter

Děkujeme za Váš zájem

Došlo k chybě, zkuste to prosím později

Prodej

Byt 2+1 Praha 10, Vršovice, Na Kovárně

  • 11 400 000 Kč
  • Podlahová plocha

    66 m²

Byt, 2+1

Slunný kompletně zařízený byt s příjemnou, útulnou atmosférou a krásnými výhledy na město se nachází ve 2. patře pěkně udržovaného bytového domu s výtahem ve Vršovicích. Díky žádané lokalitě a možnosti úpravy dispozice na 3+kk nabízí tento byt zajímavý potenciál pro zhodnocení či budoucí přizpůsobení vlastním potřebám.

Z centrální předsíně se vstupuje do prosvětleného obývacího pokoje a prostorné ložnice, oboje orientované na západ, dále do kompletně vybavené kuchyně, koupelny, komory a toalety. V kuchyni jsou okna na východ do klidného vnitrobloku a praktická spíž. K jednotce náleží také samostatný zděný sklep ve dvoře.

Z centrální předsíně se vstupuje do prosvětleného obývacího pokoje a prostorné ložnice, oboje orientované na západ, dále do kompletně vybavené kuchyně, koupelny, komory a toalety. V kuchyni jsou okna na východ do klidného vnitrobloku a praktická spíž. K jednotce náleží také samostatný zděný sklep ve dvoře.

Historický charakter bytu dokládají repasovaná kastlová okna a dřevěné parkety v pokojích. Jednotka prošla rekonstrukcí přibližně před 10 lety, je vytápěna plynovým kotlem umístěným v koupelně a prodává se kompletně zařízená včetně spotřebičů.

Klidnější spojnice mezi rušnou Moskevskou ulicí a parkem Grébovka (Havlíčkovy sady) s unikátní vinicí, který je jako stvořený pro ranní běh nebo večerní procházku. Lokalita je proslulá koncentrací výběrových kaváren, bister a řemeslných pekáren, legendární Krymská ulice je vzdálena jen 5 minut chůze, na Kubáňské náměstí s farmářskými trhy nebo ke stanici metra Náměstí Míru je to pár minut tramvají. V docházkové vzdálenosti se nachází také vlakové nádraží Vršovice.

Podlahová plocha 66,3 m2, sklep 2,6 m2.

Pokračovat ve čtení

Vybavení

  • Výtah
  • Vybavení

Půdorys

Přehledová tabulka

  • Referenční číslo

    111301

  • Prodejní cena

    11 400 000 Kč / 465 781 €

  • Podlahová plocha *

    66,3 m²

  • Celková plocha

    66,3 m²

  • Parkování

    -

  • Patro

    2.

  • PENB

    E

* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Newsletter

Děkujeme za Váš zájem

Registrace k newsletteru proběhla v pořádku.

Newsletter

Děkujeme za Váš zájem

Došlo k chybě, zkuste to prosím později