Informace

Byt, 3+kk

Světlý rohový byt po kompletní rekonstrukci je umístěný ve 3. podlaží klasického bytového domu s výtahem a zahradou na pomezí Vršovic a Vinohrad. Velmi dobře dostupné místo s veškerými službami.

Praktickou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, světlá vzdušná koupelna s vanou a sprchovým koutem, prostorná šatna a předsíň.

Kompletní rekonstrukce proběhla v r. 2018, nové jsou rozvody, dřevěná okna, dřevěné podlahy, koupelna i kuchyňská linka, která obsahuje elektrickou i mikrovlnnou troubu, plynový sporák, myčku Bosch a chladničku s mrazákem. Vytápění novým plynovým kotlem Vaillant, topení je ovládané přenosným termostatem. Plně vybavená šatna má přípravu na sušičku. K bytu přísluší 2 sklepní kóje, obyvatelé domu mohou využívat kolárnu, kočárkárnu i upravenou zahradu ve vnitrobloku.

Dům stojí v Kodaňské ulici kousek od náměstí Svatopluka Čecha s parkovou úpravou. V bezprostřední blízkosti je mateřská i základní škola, množství kaváren, restaurací a obchodů. V rychlém dosahu je obchodní centrum Eden a několik sportovišť (fotbalový, lehkoatletický i zimní stadion nebo plavecký bazén a koupaliště). Téměř u domu staví přímé autobusové spoje do centra (přestupní stanice Florenc vzdálena 13 minut jízdy).

Interiér 80 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39865

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.