Informace

Byt, 2+kk

Zrekonstruovaný byt s výhledem na zelené upravené náměstí a s lodžií do vnitrobloku. Bytový dům s výtahem se nachází v pohodlném dosahu veškerých služeb včetně četných možností sportovního vyžití.

Plocha bytu ve 5. podlaží je rozdělena na světlý obývací pokoj s navazující kuchyní, ložnici s balkonem orientovanou do klidného vnitrobloku se vzrostlými stromy, dále koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a předsíň se šatnou.

Byt byl zrekonstruován v r. 2016. Podlahy jsou dřevěné, okna plastová s vnitřními žaluziemi. Předsíň prosvětluje zeď z luxferů, obývací pokoj, koupelnu a toaletu zdobí obklady z kamene. Kuchyňská linka je plně vybavena.

Část Prahy 10 na rozhraní Vršovic a Strašnic poskytuje vše potřebné – v blízkosti jsou obchody, kavárny, restaurace, tramvajová zastávka s rychlými spoji k metru či do centra, obchodní centrum a především mnoho sportovišť. Kousek od domu je plavecký bazén, koupaliště, zimní stadion, sportovní hala, fotbalové hřiště i lehkoatletický stadion.

Interiér 53,83 m2, balkon 2,40 m2, sklep 2,63 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 838 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Balkon
  2 m²
 • Celková plocha
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Referenční číslo
  39912
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.