Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 1+kk

Kompletně vybavený jednopokojový byt s množstvím úložných prostor a s výhledem do širokého okolí je součástí precizně revitalizovaného panelového domu s nonstop recepcí a třemi výtahy. Dům stojí na Zahradním Městě v bezprostřední blízkosti zastávek MHD, obchodů i služeb včetně sportovišť. Vhodné pro vlastní bydlení i na investici.

Jednotku v 9. podlaží tvoří obytná místnost s otevřenou kuchyní a částečně odděleným spacím koutem, velká světlá koupelna se sprchou a oknem, předsíň a samostatná toaleta s umývátkem.

Podlaha je plovoucí, okna plastová s vnitřními žaluziemi. Kuchyně je plně vybavena, dostatek úložného prostoru poskytují vestavěné skříně. Vytápění z centrální kotelny v domě.

Dům stojí u pěkně upraveného náměstí se supermarketem, bankomaty, restauracemi, kavárnou, knihovnou, fitness centrem a barber shopem, naproti domu je autobusová zastávka s několika spoji. U domu lze využívat veřejné hřiště na míčové sporty, venkovní posilovnu nebo tenisové kurty, blízko je do krásného parku s vodními prvky.

Interiér 31 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  31 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40032

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.