Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Světlý byt s balkonem a volnými výhledy do všech světových stran se rozprostírá na celém 5. patře architektonicky zajímavého bytového domu z roku 2015 a garážovým stáním. Jde o jediný byt na patře v moderním rezidenčním komplexu.

Dispozice bytu představuje předsíň, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na zastřešený balkon, dvě ložnice, koupelnu s vanou a toaletou a samostatnou toaletu. Výtah na čip vede přímo do bytu.

Byt skýtá atraktivní výhledy, které obyvatelům dopřávají velkoplošná okna. Jde o rezidenční projekt s velkým soukromím, kde se sousedům nedíváte zblízka do jejich prostoru. V domě je celkem 7 bytů, vždy jeden byt na patře. Byt je výhodně situován na všechny světové strany, nejméně na sever. Je tedy velmi světlý a slunečný. Vybavení zahrnuje dřevěná okna s izolačním trojsklem, plovoucí laminátovou podlahu, podlahové elektrické vytápění s regulací každé místnosti zvlášť a možností ovládání i dálkově nebo systémem chytré domácnosti. Na oknech jsou nainstalované předokenní elektrické žaluzie. K bytu patří podzemní garážové stání a rovněž sklepní kóje, která s ním přímo sousedí.

Lokalita na okraji Prahy nabízí rychlé spojení po D8 ven z města i dostatek volné přírody pro cyklovýlety i pěší procházky. Současně ale také skvělou dostupnost do centra i maximální společenské a sportovní vyžití, a to nejen díky blízkému komplexu OC Letňany, s restauracemi, kinosály, aquaparkem a zimním stadionem. Přímo v ulici je škola i školka, v okolí řada sportovišť. Letňany, kde se byt nachází, jsou měnící se čtvrtí budoucnosti, s industriální architekturou, ale i krásnými parky vznikajícími na původních brownfieldech.

Interiér 91 m2, balkon 2,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  91 m²
 • Balkon
  3 m²
 • Celková plocha
  94 m²
 • Parkování
  Jedno garážové parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  40192

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.