Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Byt 2+kk s balkonem a možností přestavby na 3+kk v klidné rezidenční části Prahy 10 Strašnice nedaleko Kubánského náměstí, parku Gutovka nebo plaveckého a sportovního areálu Slavia.

Dispozice tohoto bytu ve zvýšeném přízemí nabízí vstupní chodbu s dostatkem místa pro vestavěné skříně, šatnu, velkou koupelnu s toaletou a vanou, ložnici orientovanou na sever (do ulice) a velký jižní obývací pokoj spojený s kuchní, jídelnou a vstupem na balkon. Tato místnost byla dříve rozdělena příčkou na dvě a nabízí se tak možnost vytvořit třípokojový byt. Dům prošel kompletní rekonstrukcí zhruba před 15ti lety a nyní je v pěkném, dobře udržovaném stavu.

Perfektně dostupná čtvrť
v docházkové vzdálenosti od stanice metra linky A Strašnická a 5 minut chůze od zastávky tramvaje s častými a rychlými spoji do centra. Pěšky lze dojít do mateřské a základní školy i gymnázia, přes ulici je vyhlášená pekárna, nedaleko lékárna, restaurace, cukrárna nebo kavárna. V okolí funguje mnoho sportovišť – fotbalový, zimní, lehkoatletický i plavecký stadion, park Gutovka s lanovým centrem, skateparkem, lezeckou stěnou, minigolfem, cvičebními prvky a dětskými hřišti. Lokalitu ještě zatraktivní chystaná unikátní promenáda zřízená v místě bývalé železniční trati. Tato stezka pro pěší, cyklisty i bruslaře pohodlně propojí Strašnice s Vršovicemi. Byt je ihned k nastěhování.

Interiér 65,9 m2, balkon 5,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  6 990 000 Kč / 295 435 €
 • Poplatky za služby
  2 148 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  66 m²
 • Balkon
  5 m²
 • Celková plocha
  71 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40201

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.