Informace

Byt, 2+1

Byt k vlastnímu bydlení či na investici se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu stojícího v klidné boční ulici na rozhraní Vršovic a Nuslí, v blízkosti cyklostezky podél Botiče.

Plocha bytu je po úpravě na 2+1 rozdělena na kuchyni, 2 pokoje (1 s komorou), koupelnu, samostatnou toaletu a zádveří. Okna obou pokojů směřují na západ do ulice lemované stromy.

Cihlový dům je po částečné rekonstrukci společných prostor, má novou zateplenou fasádu. V bytě jsou plastová okna s uzamykatelnými kličkami, vytápění ústřední. K jednotce přísluší sklep. Parkovat lze před domem v zóně pro rezidenty.

V blízkém okolí se nachází obchody, restaurace, kavárny, poliklinika, pošta, mateřská a základní škola i několik sportovišť. Místo je velmi dobře dostupné, a to díky blízké tramvajové zastávce a vlakovému nádraží, odkud trvá cesta do centra pouhých 5 minut. Lokalitu zpříjemňuje zelená plocha s cyklostezkou lemující říčku Botič.

Interiér 46,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40354
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Celková plocha
  47 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.