Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+1

Byt v původním stavu, se zasklenou lodžií a výhledy do korun stromů je součástí revitalizovaného panelového domu. Lokalita s množstvím zeleně se nachází v blízkosti Michelského a Kunratického lesa.

Dispozice jednotky v 7. podlaží se skládá z obývacího pokoje s přístupem na lodžii s pěkným výhledem, samostatné kuchyně s oknem, ložnice, koupelny, toalety a předsíně.

Interiér je vhodný ke kompletní rekonstrukci. Dům z r. 1968 byl zrekonstruován v r. 2019 (zateplení, nová plastová okna, zasklení lodžií, nové stoupačky, odvětrání a 2 moderní výtahy). K bytu přísluší sklep.

V blízkosti funguje supermarket, restaurace, kavárna, mateřská škola i soukromá ZŠ a gymnázium Porg, v okolí je několik dětských hřišť. Dopravní spojení zajišťují autobusy (včetně nočních), cesta k nejbližší stanici metra Kačerov trvá necelých 5 minut. Rozsáhlý Michelský a Kunratický les nabízí možnosti aktivního odpočinku i relaxace.

Interiér 46,3 m2, lodžie 6,9 m2, sklep 1,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha
  46 m²
 • Lodžie
  7 m²
 • Celková plocha
  53 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40796

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.