Informace

Byt, 3+1

Světlý a vzdušný byt s balkonem, výhledy do zeleně i s parkováním v garáži je součástí menšího bytového domu zasazeného do jihovýchodní stráně zelené vilové čtvrti Hanspaulka v oblíbené městské části Praha 6 - Dejvice. Družstevní vlastnictví, anuita splacena.

Plochu bytu ve 2. podlaží tvoří obývací pokoj, kuchyně, 2 ložnice se vstupy na slunný balkon, dále koupelna, samostatná toaleta a vstupní chodba. Obývací pokoj s kuchyní mají okna na severozápad do blízké zeleně, balkon směřuje na jihovýchod a poskytuje krásné výhledy na Pražský hrad nebo Petřín.

Na podlaze jsou repasované parkety, okna jsou plastová s vnitřními žaluziemi. Interiér je ve stavu k rekonstrukci. K jednotce přísluší sklep a 1/2 dvojgaráže umístěné 100 m od domu. Dům je perfektně udržovaný a má pěkné společné prostory.

Necelých 10 minut chůze od domu funguje supermarket, restaurace nebo kavárna. Jednu zastávku autobusem je vzdálena soukromá Scioškola, 3 minuty autem státní základní i mateřská škola. V blízkosti je také několik sportovišť včetně velkého sportovního areálu Juliska. Cesta autobusem ke stanici metra Hradčanská trvá 7 minut, 3 minuty k tramvajové zastávce Zelená. Čtvrť se svébytnou duší, plná architektonicky zajímavých staveb, nabízí široké možnosti hezkých procházek, například na vyhlídku Baba nebo do lesoparku v Šárce.

Interiér 65 m2, balkon 4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40804
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Balkon
  4 m²
 • Celková plocha
  69 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.