Informace

Byt, 2+kk

Moderní světlý byt s jižně orientovaným balkonem ve 2. podlaží komorního bytového domu s výtahem. Rezidenční projekt se rozkládá na klidném místě severovýchodního předměstí Prahy, v blízkosti parku, cyklostezek i turistických tras. Venkovní parkovací stání, sklep a interiérové vybavení v ceně.

Účelnou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní a vstupem na slunný balkon, dále ložnice, vstupní chodba a koupelna s WC.

Dům byl dokončen v r. 2019. Součástí standardu jsou plovoucí laminátové podlahy v dezénu dřeva a keramická dlažba, bezpečnostní protipožární dveře, plastová pětikomorová okna, vytápění vlastním plynovým kondenzačním kotlem s programovatelným prostorovým termostatem, otopný žebřík v koupelně. Kuchyňská linka je na míru od truhláře. K jednotce přísluší sklep a venkovní parkovací stání, kupní cena zahrnuje též vyobrazené bytové zařízení (vč. TV na otočném stojanu, pračky atd.). V parkovacím domě vzdáleném cca minutu chůze lze přikoupit další parkovací stání.

Komplex v blízkosti centra obce Přezletice plynule navazuje na zástavbu rodinných domů. Pár kroků vede do ctěnického zámeckého parku, blízko je také přírodní rezervace Vinořský park. Dopravní spojení zajišťují autobusy, autem se lze rychle napojit na Pražský okruh a dálnice D10, D11 i D8.

Podlahová plocha 53,58 m2, balkon 4,60 m2, sklep/komora 4,62 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41296
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  1 786 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Balkon
  5 m²
 • Celková plocha
  59 m²
 • Parkování
  Jedno venkovní parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.