Informace

Byt, 1+kk

Moderní světlý byt orientovaný na východ do japonské zahrady ve vnitrobloku, s garážovým stáním a sklepem je součástí zdařilého rezidenčního komplexu River Diamond v oblíbené lokalitě Rohanského ostrova v Karlíně, odkud se lze během chvilky dostat ke všem službám i do centra.

Jednotka ve 4. podlaží nabízí hlavní místnost s kuchyňským a spacím koutem, koupelnu (se sprchou, WC, umyvadlem, pračkou a sušičkou) a vstupní chodbu.

Interiér prosvětlují velkoformátová okna, podlahy jsou dřevěné. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči, v případě zájmu je možné byt přenechat včetně nábytku. Vytápění centrální. K jednotce přísluší garážové stání a sklep, oboje přístupné pohodlně výtahem. Vstup do rezidence vede přes nonstop recepci.

Dynamicky se rozvíjející oblast okolo Rohanského ostrova nabízí veškerý komfort – pěší dosah restaurací, obchodů, sportovišť včetně golfového odpaliště, stanice metra a tramvajové zastávky. Pěšky nebo na kole po bezpečné cyklostezce se dá za pár minut dostat přímo do centra, po dokončení nové lávky přes Vltavu bude stejně rychlá i cesta do Holešovic.

Interiér 46,7 m2, sklep 4,9 m2.

Nemovitost je pronajata do května 2022.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 500 Kč měsíčně
 • Celková plocha
  47 m²
 • Parkování
  1 garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  41345

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.