Informace

Byt, 4+kk

Světlý klimatizovaný byt 4+kk s velkou terasou, interiérem dle architektonického návrhu a s garážovým stáním se nachází v nízkoenergetické rezidenci dokončené v r. 2020 u Sofijského náměstí v oblíbené čtvrti Modřany jen pár kroků od rozlehlého přírodního parku.

Plocha bytu ve 2. podlaží je rozdělena na velkoryse pojatý obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a navazující jižně orientovanou terasou, dále 3 ložnice, stylovou koupelnu (s vanou, sprchovým koutem, 2 umyvadly a WC), samostatnou toaletu a prostornou předsíň. Okna obývacího pokoje a lodžie poskytují výhled na košatý dub, který dal celé rezidenci jméno.

Interiér prosvětluje velké množství oken, zútulňují ho dřevěné podlahy. Optimální teplotu i v horkých dnech zajišťuje klimatizace, přísun čistého vzduchu rekuperace. K bytu přísluší sklep a 1 nadstandardně široké garážové stání. V domě je k dispozici kočárkárna a kolárna.

V bezprostředním okolí fungují obchody, kavárny, restaurace, poliklinika nebo pošta, v docházkové vzdálenosti je mateřská a základní škola i gymnázium. Tramvaje ze zastávky hned u domu poskytují pohodlné, přímé a rychlé spojení s centrem, v budoucnu by zde mohla vzniknout i stanice metra linky D. Lokalitu zpříjemňuje volnočasový areál Modřanská rokle nebo fitness stezka a okolní sportoviště podél Vltavy.

Podlahová plocha 99,1 m2, terasa 19,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41418
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  99 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  119 m²
 • Parkování
  Nadstandardní garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.