Informace

Byt, 2+kk

Naprosto tichý podkrovní byt s velkými světlými místnostmi a slunnou terasou se nachází v nejvyšším podlaží zrekonstruovaného domu z 19. století stojícího přímo u parků Rajská zahrada a Riegrovy sady, v pěším dosahu náměstí Jiřího z Poděbrad, Hlavního nádraží i centra.

Vstup do bytu je v 6. podlaží, odkud vede z předsíně dřevěné schodiště s proskleným zábradlím o úroveň výše (7. podlaží), kde se rozkládá hlavní plocha bytu. Velkoryse pojatý obytný prostor s kuchyní (40,5 m2) je propojený posuvnými francouzskými okny s terasou, kam lze vstoupit i z velké ložnice (31,90 m2). Dále je zde komora, chodba a koupelna s oknem (2 umyvadla, velká sprcha, WC). Všechna okna bytu jsou orientována na jih do klidného vnitrobloku, terasa poskytuje z jedné strany výhled na vzrostlé stromy a na Žižkovskou televizní věž, z druhé se otevírá rozhled na panorama metropole až k Pražskému hradu.

Vkusný, minimalisticky laděný interiér s příjemnou atmosférou je plný světla, které dává vyniknout kráse dřevěné podlahy. Kuchyně je plně vybavena, v ložnici je vestavěná skříň. Vytápění je centrální, dům po rekonstrukci má pěkně udržované společné prostory a nový výtah.

Lokalita na rozhraní Vinohrad a Žižkova poskytuje kompletní spektrum služeb – je zde supermarket, spousta malých obchodů, útulných kaváren a bister, restaurací i tradičních žižkovských hospůdek, sportoviště i lékařské služby. Do centra lze dojít pěšky, v dosahu je tramvajová zastávka i stanice metra. Oblast zpříjemňuje několik parků, pár kroků od domu je Rajská zahrada a navazující Riegrovy sady.

Interiér 101,2 m2, terasa 15,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  101 m²
 • Terasa
  16 m²
 • Celková plocha
  117 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41420
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.