Informace

Byt, 3+kk

Světlý, zrekonstruovaný byt s balkonem a výhledem na Prokopské údolí je umístěn ve 3. podlaží revitalizovaného domu stojícího v boční nefrekventované ulici 10 minut chůze od stanice metra Jinonice.

Plochu bytu tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na velký balkon, 2 ložnice, koupelna (se sprchovým s koutem, vanou, umyvadlem a WC), samostatná toaleta, komora s přípojkou na pračku a předsíň. Velmi výhodná poloha vůči světovým stranám, obytný prostor směřuje na jih, ložnice na sever.

Interiér je po rekonstrukci, je zde renovovaná koupelna, mramorová podlaha, dřevěné parkety i plovoucí podlaha a kazetový dřevěný strop. K uložení cenností slouží zazděný trezor, vstupní dveře jsou bezpečnostní zn. Next. Topení je ústřední napojené na domovní plynovou kotelnu z r. 2021. K bytu přísluší 2 sklepní kóje.

Dům stojí nedaleko přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí. V krátkém pěším dosahu mimo hlavní silnici je mateřská školka, základní škola i komplex Univerzity Karlovy. Pár kroků od domu je také sportovní hala, tenisové kurty, fotbalové hřiště, skatepark a několik dětských hřišť. Dopravní spojení zajišťují autobusy, cesta ke stanici metra Nové Butovice a Jinonice trvá do 5 minut, obě stanice jsou dosažitelné i pěšky.

Interiér 113,67 m2, balkon 6,9 m2.

Byt je v současnosti pronajatý s dvoumesíční výpovědní lhůtou a v prohlášení vlastníka je veden jako 2 bytové jednotky. Více informací v kanceláři.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41612
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  114 m²
 • Balkon
  7 m²
 • Celková plocha
  121 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.