Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Světlý byt s bezbariérovým přístupem a balkonem je umístěn v 5. podlaží bezpečného bytového domu s výtahem. Praktická poloha v dosahu veškeré infrastruktury, v jednosměrné ulici přímo vedle parku Parukářka. Garážové stání za příplatek 1.000.000 Kč.

Plochu bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a balkonem, 1 ložnice, koupelna (WC, vana, umyvadlo), komora (s přípojkou na pračku) a předsíň. Obývací pokoj je orientovaný na severozápad do vedlejší ulice, ložnice na jihovýchod do zeleně parku

Dům byl vystavěn v r. 2008, ke standardu patří dřevěné podlahy a dřevěná eurookna. Kuchyně je plně vybavena vestavnými spotřebiči, vytápění řeší plynový kotel Wolf. Kupní cena zahrnuje sklep. Vstup do budovy je na čip, k bezpečí přispívá i kamerový systém.  

Veškeré služby jsou v pohodlné vzdálenosti (obchody včetně supermarketu, restaurace, kavárny, lékárna i pošta). Cesta do centra trvá z blízké autobusové zastávky jen pár minut, v pěším dosahu je také tramvajová zastávka. Lokalitu zpříjemňuje upravený park Parukářka, který se rozkládá hned u domu. 

Podlahová plocha 60 m2, balkon 2,6 m2, sklep 1,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Výtah
 • Bezbariérový přístup

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  7 000 000 Kč / 296 046 €
 • Interiér
  60 m²
 • Balkon
  3 m²
 • Celková plocha
  63 m²
 • Parkování
  Garážové stání za příplatek 1.000.000 Kč
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  41649

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.