Informace

Byt, 3+kk

Byt orientovaný do klidné zahrady, se dvěma balkony, garážovým stáním a sklepem v komorním bytovém domě z r. 2003. Příjemná lokalita stranou od dopravního ruchu, blízko Šáreckého údolí a zároveň v docházkové vzdálenosti od stanice metra Nádraží Veleslavín. Vhodné k vlastnímu bydlení či na investici (byt je do 31. 8. 2022 pronajat a v případě oboustranného zájmu je možnost prodloužení smlouvy).

Účelnou dispozici bytu ve 2. podlaží tvoří rohový obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a 2 balkony, 2 ložnice, koupelna (s vanou), samostatná toaleta a předsíň.

Součástí vybavení jsou dřevěná eurookna, plovoucí laminátová podlaha v obytných místnostech, dlažba v koupelně, chodbě a na WC, plně vybavená kuchyňská linka, vestavěná skříň v předsíni, plynový kotel. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání a sklep.

Poklidná a zároveň skvěle dostupná lokalita, stanice metra i tramvajová zastávka Nádraží Veleslavín je do 10 minut chůze, autem se lze rychle dostat na letiště nebo napojit na Pražský okruh. Místo je perfektním výchozím bodem pro dlouhé procházky či cyklistické výlety, v blízkosti funguje tenisová hala a kurty, fotbalové i golfové hřiště nebo vodní nádrž Džbán vhodná v létě ke koupání a v zimě na bruslení.

Interiér 71 m2, balkony 10 m2, sklep 3 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41751
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  74 m²
 • Balkon
  10 m²
 • Celková plocha
  84 m²
 • Parkování
  1 stání v podzemní garáži
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.