Informace

Byt, 2+1

Vzdušný zrekonstruovaný byt situovaný v 5. patře činžovního domu s výtahem a upravenou zahradou s dětským hřištěm ve vnitrobloku. Dům se nachází v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v okolí a výbornou dostupností do centra. Tramvajové a autobusové spoje, pár minut ke stanici metra Náměstí Míru.

Interiér bytu s orientaci na východ a západ tvoří 1 ložnice orientovaná do zahrady ve vnitrobloku, prostorný obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba s prostorem na vestavěnou skříň.

Standard zahrnuje velká dřevěná okna, parkety, dlažbu, bezpečnostní vstupní dveře, plně vybavenou kuchyni, centrální vytápění.

Okolí vyniká množstvím restaurací, bister a kaváren – v pěší vzdaleností se nachází vyhlášená Krymská ulice. Je zde také spousta malých obchodů, které doplňuje nedaleké obchodní centrum Eden. Možnost procházek či venčení pejsků nabízejí sousední Heroldovy sady s dětským hřištěm a venkovní posilovnou nebo romantický park Grébovka.

Interiér 53,24 m2, společný balkón, sklep

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42063
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  53 m²
 • Celková plocha
  53 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.