Informace

Byt, 3+1

Klasický byt s vysokými stropy, určený ke kompletní rekonstrukci, je umístěn ve 4. podlaží pěkně zrenovovaného historického bytového domu na rozhraní Žižkova a Vinohrad, v ulici lemované vzrostlým stromořadím nedaleko krásného náměstí Jiřího z Poděbrad a v dosahu všech služeb i parků a jen pár minut od centra. V prohlášení vlastníka vedeno jako 2 bytové jednotky.

Současnou dispozici tvoří 3 pokoje, samostatná kuchyně (s přípravou na kuchyňskou linku), koupelna s WC a vanou, předsíň a komora na chodbě. Jednotku je možné stavební úpravou opět rozdělit na 2 samostatné jednotky o velikosti 40,2 m2 a 40,9 m2.

Interiér je ve stavu ke kompletní rekonstrukci. K jednotkám jsou přiřazeny k užívání 2 sklepní kóje o celkové velikosti 6 m2. Historický bytový dům postupně prošel v l. 2008 a 2010–2013 celkovou rekonstrukcí, má nová dřevěná špaletová okna a moderní výtah, upravené společné a sklepní prostory, novou střechu, rozvody (vody, elektřiny, plynu) a vstupní i vchodové dveře.

Oblíbená lokalita v sousedství centra, které je dostupné tramvajovými linkami i metrem. Dům stojí v těsné blízkosti Mahlerových sadů, v pěším dosahu parku na Parukářce, několika dětských hřišť i náměstí Jiřího z Poděbrad s farmářskými trhy, útulnými kavárnami i bistry. V blízkosti jsou také školy, tenisové kurty nebo sportovní a relaxační centrum s bazénem.

Interiér obou jednotek 81,1 m2 (40,2 m2 a 40,9 m2), 2 sklepní kóje (4 m2 a 2 m2).

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42064
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  81 m²
 • Celková plocha
  81 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.