Informace

Byt, 3+kk

Moderní světlý byt s prosluněným balkonem je umístěn ve 3. podlaží bytového domu s výtahem a podzemní garáží v projektu Britská čtvrť s pěknou parkovou úpravou. Komplex se rozkládá v těsné blízkosti stanice metra Stodůlky.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na jižně orientovaný balkon, 2 ložnice, koupelnu (s vanou, sprchovou zástěnou, umyvadlem, WC a přípojkou na pračku i sušičku) a velkou vstupní chodbu.

Dům byl dokončen v r. 2010, byt prošel v r. 2018 částečnou rekonstrukcí. Okna jsou plastová s vnitřními žaluziemi. V interiéru jsou vestavěné úložné prostory, kuchyňská linka je plně vybavena. K jednotce přísluší garážové stání a komora/sklep.

Projekt s parkem a vodními prvky je součástí nové městské části Západní Město v Praze 5 – Stodůlkách. Přímo v rezidenčním komplexu funguje supermarket, drogerie, restaurace nebo bankomat, v pěší dostupnosti je velké obchodní centrum Avion, do 5 minut autem je obchodně-zábavní centrum Metropole Zličín. Díky blízké stanici metra je cesta do centra otázkou několika málo minut, autem se dá rychle napojit na Rozvadovskou spojku a dále na Pražský okruh, krátká je i cesta na letiště. Po cyklostezce a turistické trase je možné se dostat do Dalejského a Prokopského údolí.

Interiér 71,5 m2, balkon 7,6 m2, komora 4,9 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42126
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 560 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Balkon
  8 m²
 • Celková plocha
  84 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.