Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Prostorný vzdušný byt s balkonem a garážovým stáním je součástí jednoho z prvních prémiových rezidenčních projektů v Praze, Areál Hvězda. Komplex domů obklopených zelení vznikl v r. 1997 dle návrhu autora Tančícího domu Vlada Miluniće. Perfektní lokalita s kompletní nabídkou služeb a skvělou dopravní dostupností.

Plocha bytu ve 2. podlaží je rozdělena na více než padesátimetrový obývací pokoj s navazující světlou kuchyní a slunným balkonem s výhledem do zeleně, dále 2 ložnice (východní a západní), koupelnu, samostatnou toaletu, šatnu a vstupní chodbu.

Podlahy jsou plovoucí dřevěné, dřevěná eurookna s dvojskly lze zastínit elektricky ovládanými venkovními žaluziemi. Vytápění centrální. Kupní cena zahrnuje garážové stání. V rezidenci funguje recepce, 24hodinová ostraha a správce.

Ideální poloha přímo u stanice metra a tramvajové zastávky, v blízkosti obory Hvězda, Libockého rybníku i nedaleko parku Ladronka. V bezprostředním okolí fungují obchody včetně farmářské prodejny nebo supermarketu, mateřská škola a 2 základní školy i gymnázium, kavárny a restaurace. V pohodlném dosahu jsou též lékařské služby. Cesta do centra trvá pouhých pár minut, jízdy autem urychluje nedaleký Pražský okruh. Rychlá je také cesta na letiště.

Interiér 108,65 m2, balkon 8,25 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  6 450 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  109 m²
 • Balkon
  9 m²
 • Celková plocha
  118 m²
 • Parkování
  Garážové stání č. 186
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42285
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.