Informace

Byt, 1+kk

Bezbariérová garsoniéra s jižně orientovanou předzahrádkou a garážovým stáním je součástí moderního bytového domu v nové rezidenční čtvrti vytvořené revitalizací brownfieldu v původně průmyslové části Prahy 9. Nyní zde rostou bytové komplexy a vznikají parky s cyklostezkami, místo leží v pohodlném dosahu stanice metra i tramvajové zastávky.

Plochu jednotky v 1. nadzemním podlaží tvoří obytná místnost s kuchyňským koutem a vstupem na předzahrádku s terasou, dale koupelna (se sprchou a WC) a předsíň.

Dům byl zkolaudován v r. 2019. Standard zahrnuje plovoucí laminátovou podlahu (v předsíni a koupelně dlažba), plastová okna, ústřední dálkové vytápění. Kuchyňská linka je plně vybavena, je zde indukční varná deska a kombinovaná trouba s mikrovlnnou troubou. Součástí kupní ceny je garážové stání a sklep přístupné výtahem, v domě je místnost na mytí kol a společenská místnost.

Stanice metra a zastávka tramvaje Kolbenova jsou vzdálené cca 5 minut chůze. V dosahu je také poliklinika, nákupní centrum nebo multifunkční areál kreativní prostor Pragovka, blízko je do lesoparku Klíčovské sady nebo parku Zahrádky.

Podlahová plocha 42,1 m2, terasa 6 m2, předzahrádka 22,6 m2, sklep 4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 087 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  42 m²
 • Terasa
  6 m²
 • Celková plocha
  48 m²
 • Zahrada
  23 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  42472
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.