Informace

Byt, 2+kk

Zahradní byt s více než 100 metrovou zahradou v přízemí moderního třípatrového bytového domu umístěného do poklidné rezidenční čtvrti Prahy 4 – Krč obklopené lesoparky, v blízkosti domu bude nová stanice metra linky D.

Rohový byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, 1 malé ložnice oddělené posuvnými dveřmi, koupelny (s masážní vanou, umyvadlem a WC) a předsíně. Z obývacího pokoje vede vstup na západně orientovanou krytou terasu a dále do zahrady.

Komorní bytový dům byl postaven v r. 2014. Na podlaze je dlažba s podlahovým vytápěním, radiátory, okna jsou dřevěná euro, vstupní dveře bezpečnostní. Součástí vybavení je vestavěná skříň v ložnici a kuchyně vybavená spotřebiči Bosch. Na zahradě je vlastní studna (k zalévání). K bytu patří sklep, zaparkovat je bez problémů možné na ulici u domu.

Skvělá poloha v neuvěřitelně tiché ulici v zástavbě rodinných domů se vzrostlými zahradami a košatým stromy, a přitom v pohodlném dosahu všeho potřebného. Pár kroků od domu je autobusová zastávka, odkud se dá dostat během chvilky ke stanici metra Budějovická, v pěším dosahu je železniční zastávka, cesta vlakem do centra na Hlavní nádraží trvá necelou čtvrthodinu. V docházkové vzdálenosti bude také nová stanice metra linky D. Okolí nabízí možnosti sportovního vyžití včetně golfového odpaliště, velké zalesněné plochy jsou ideální k procházkám, běhání i venčení psů.

Podlahová plocha 37 m2, zahrada 135 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Není k dispozici
 • Poplatky za služby
  3 300 Kč měsíčně
 • Celková plocha
  37 m²
 • Zahrada
  135 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42595

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.