Informace

Houseboat 2 + kk

Romantické trvalé či víkendové bydlení s nerušeným výhledem na řeku nabízí moderní vybavený houseboat kotvící u ostrova Císařská louka v Praze 5.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a možností úplného otevření na palubu, dále ložnice a koupelna. Venkovní schodiště vede na střešní terasu.

Houseboat byl dokončen v r. 2018, je napojen na vodu i elektřinu. Součástí vybavení jsou dřevěná eurookna s trojskly a předokenními žaluziemi, plovoucí laminátová podlaha, rekuperační jednotka, ohřev vody elektrokotlem, vytápění infrapanely, zařízená kuchyňská linka, vestavný nábytek a elektrická markýza.

Kotviště na Císařské louce umožňuje příjezd autem až k houseboatu, pěší dosah golfového odpaliště a dalších sportovišť i snadné spojení s centrem díky přívozu k tramvajové zastávce Výtoň. Přívozem je možné přejet i na smíchovskou stranu, odkud je blízko k pěší zóně Anděl.

Interiér 38.6 m2 a terasa 28 m2.

Předmětem převodu je 100% podíl na společnosti, součástí převodu je nájemní smlouva na kotviště.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42610
 • Cena celkem
  8 500 000 Kč / 336 567 €
 • Podlahová plocha *
  39 m²
 • Terasa
  28 m²
 • Celková plocha
  67 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.