Informace

Byt, 2+kk

Tichý mezonetový byt se nachází v 7. a 8. nadzemním podlaží kompletně zrenovovaného elegantního bytového domu stojícího v širším centru metropole, na rohu ulic Zborovská a Pecháčkova v blízkosti Janáčkova nábřeží a pěší zóny Anděl.

Dispozici vstupní úrovně tvoří světlý obývací pokoj s kuchyní, koupelna (se sprchou, umyvadlem a toaletou) a předsíň. V horní úrovni je umístěna prostorná ložnice se vstupem na pochozí část střechy (využívaná jako terasa) a galerie s prostorem na pracovní či čtenářský kout. Obývací pokoj je orientován do boční jednosměrné ulice, ložnice do klidného vnitrobloku.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí. Kvalitní vybavení bytu zahrnuje dubové parkety, dlažbu a obklady Ermes Aurelia a Pamesa Ceramica, nová dřevěná špaletová okna s izolačními dvojskly, koupelnové zařizovací předměty Riho, Laufen, Hansgrohe, bezpečnostní vstupní dveře, masivní interiérové kazetové dveře, přípravu na klimatizaci a kompletně zařízenou kuchyni (včetně indukční varné desky, myčky nádobí, lednice a pračky). Ohřev vody a vytápění je elektrické. Součástí kupní ceny je sklep a interiérové zařízení.

Dům se nachází v těsné blízkosti Janáčkova nábřeží, Smíchovské náplavky a náměstí 14. října s pěknou parkovou úpravou. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost a skvělou dopravní dostupnost – tramvajové zastávky a stanice metra linky B jsou jen kousek od domu. V okolí funguje množství kaváren, restaurací a obchodů i obchodně-zábavní centrum Nový Smíchov.

Podlahová plocha 71,9 m2, pochozí část střechy (využívaná jako terasa) 7 m2, sklep 2 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  72 m²
 • Terasa
  7 m²
 • Celková plocha
  79 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Referenční číslo
  42663
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.