Informace

Byt, 2+kk

Byt se spoustou denního světla, vysokými stropy, moderním interiérem, balkonem, parkovacím stáním i podílem na společné zahradě je součástí komorního bytového domu vystavěného před 2 lety v olomoucké čtvrti Nové Sady v krátké dojezdové vzdálenosti od historicky významného centra města.

Účelnou dispozici bytu ve 2. podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na balkon, dále ložnice, koupelna, samostatná toaleta a předsíň. Oba pokoje i balkon jsou orientované do vnitrobloku.

Nízkoenergetický dům byl dokončen v r. 2020. Okna mají trojskla, sítě proti hmyzu a žaluzie, stropní světlíky zatahovací plisé. Součástí vybavení je zakázková kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči Whirlpool (chladnička, myčka nádobí, indukční varná deska, parní trouba), veškerá sanitární keramika, vestavné skříně nebo designové osvětlení. V celém bytě je podlahové vytápění s termostaty ovladatelnými na dálku přes wi-fi. Ohřev teplé vody bojlerem. Kupní cena zahrnuje venkovní parkovací stání, sklep a podíl na 500metrové zahradě. Příjezdová cesta i zahrada jsou vybaveny LED osvětlením.

Snadno dostupné místo, téměř u domu je autobusová zastávka, cca 10 minut chůze vlakové nádraží. Autem je možné se rychle napojit na dálnici D35, asi 5 minut jízdy trvá cesta do historického jádra města, k velkému obchodnímu centru i aquaparku.

Interiér 56,7 m2, balkon 5,6 m2, sklep 1,4 m2, parkovací stání 14 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  6 490 000 Kč / 266 475 €
 • Poplatky za služby
  1 300 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Balkon
  5 m²
 • Celková plocha
  61 m²
 • Parkování
  Venkovní parkovací stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  42852
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.