Informace

Byt, 3+kk

Byt s jihovýchodní terasou a nádherným výhledem do parku Jezerka i na zalesněný Tyršův vrch se nachází v 6. podlaží klasického bytového domu stojícího v tiché ulici Prahy 4 – Nusle, v blízkosti škol, obchodů i tramvajové zastávky.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, pracovním koutem a vstupem na terasu, 2 ložnice, koupelnu, samostatnou toaletu s bidetovou sprchou, komoru a vstupní chodbu. Byt obsahuje velké množství integrovaných úložných prostor.

Bytová jednotka vznikla vestavbou v r. 2016. Podlahy jsou dřevěné s podlahovým vytápěním, kuchyňské spotřebiče jsou značky Bosch. Interiér zútulňuje krb v obývacím pokoji a omyvatelná designová tapeta v koupelně. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Při rekonstrukci domu byl vybudován výtah, který vede do mezipater. K bytu patří sklepní kóje, parkovat lze před domem v zóně pro rezidenty.

Příjemné místo přímo u vstupu do parku, v němž sídlí Divadlo Na Jezerce. V pěším dosahu je mateřská a základní škola, gymnázium i ScioŠkola, prodejny potravin a další obchody, restaurace i kavárny. Dopravní spojení do centra zajišťují tramvaje, kousek od domu je i autobusová zastávka, v pěším dosahu také nádraží Praha-Vršovice. Pouhých 5 minut trvá cesta autobusem ke stanici metra linky C Pankrác, nová stanice metra linky D na náměstí Bratří Synků bude vzdálena asi 15 minut chůze nebo 3 minuty tramvají.

Interiér 79,9 m2, terasa 7,5 m2, sklep 5,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42877
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 100 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  88 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.