Informace

Byt, 3+kk

Klasický byt ve 2. podlaží komorního bytového domu stojícího v klidné ulici v tradiční rezidenční lokalitě mezi Janáčkovým nábřežím a Kinského zahradou, pár minut pěšky od nákupního a zábavního centra Anděl.

Dispoziční řešení poskytuje velmi prostorný obývací pokoj s navazující kuchyní, ložnici, průchozí 12 m2 velkou pracovnu (nyní využívaná jako ložnice), koupelnu (s vanou, dvěma umyvadly a WC) a vstupní halu.

Historický dům s pouhými 6 jednotkami je pěkně zrenovovaný a průběžně udržovaný, výtah jezdí do mezipater. Jednotka byla zrekonstruována v r. 2005. Okna jsou špaletová, součástí vybavení jsou vestavěné skříně, zabudovaná svítidla, zabezpečovací systém či interkom. Vytápění plynovým kotlem. K bytu přísluší skladovací/technická místnost o velikosti 10 m2, která se nachází na stejném podlaží. Parkování lze zajistit v garážích v sousední ulici. 

Výhodná poloha na Smíchově, v boční jednosměrné ulici přímo u zahrady Kinských a v blízkosti Janáčkova nábřeží, procházkou lze dojít také na Dětský a Střelecký ostrov se spoustou zeleně. Blízko je Švandovo divadlo i Národní divadlo. V okolí fungují prestižní školy včetně Francouzského lycea nebo gymnázia, v rychlém dosahu je obchodně-zábavní centrum na Andělu. Centrum metropole je dosažitelné tramvají z blízké zastávky, nebo i pěšky, na kole či na skútru.

Podlahová plocha 94,89 m2 (vč. skladovací místnosti).

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43084
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Celková plocha
  95 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.