Informace

Byt, 3+kk

Kompletně zařízený designový byt s velkým balkonem s pěkným výhledem v 8. nadzemním podlaží projektu Karlín Park, nedávno vzniklém souboru tří rezidenčních budov s výtahem, kamerovým systémem, podzemním parkováním a parkem. Rezidenční komplex se rozkládá v rychle se rozvíjející části Prahy 8 – Karlín, pouhé dva bloky od stanice metra linky B Invalidovna, přímo u sportovního areálu a v blízkosti dvou golfových klubů.

Dispozice bytu se skládá z obývacího pokoje s otevřenou kuchyní, jídelnou a balkonem, hlavní ložnice se šatnou, druhé ložnice, koupelny (se sprchovým koutem a WC), samostatné toalety, komory a předsíně. Balkon nabízí pěkný výhled na zalesněný vrch Vítkov.

Budova byla zkolaudována v r. 2018. K vysokému standardu patří dřevěné podlahy, velkoformátová keramická dlažba a obklady, francouzská okna, koupelnová sanita a zařizovací předměty Hüppe, Villleroy & Boch nebo Vitra Concept, videotelefon, centrální vytápění. Okna lze zastínit hliníkovými exteriérovými lamelami s inteligentním ovládáním Somfy s elektromotorem, dálkovým ovládáním a senzorem větru. Interiér byl vytvořen podle návrhu architektonického studia Flat White. Součástí vybavení jsou truhlářské práce na míru, bezfalcové dveře s klikami M&T, obklady z přírodních desek Valchromat, kuchyňská pracovní deska a stůl z Corianu, varná deska BORA s integrovanou digestoří, spotřebiče Bosch, kožené barové židle Arper Catifa a další nábytek prémiových značek. Kupní cena zahrnuje 1 parkovací stání v podzemní garáži a sklep.

Nová lokalita kombinující rezidenční i administrativní budovy leží v rychlém dosahu centra a veškerých služeb. V bezprostřední blízkosti domu jsou tenisové a squashové kurty, fitness centrum i golfové odpaliště, další golfový klub je v docházkové vzdálenosti. V okolí fungují mateřské a základní školy i gymnázium, plno kaváren, restaurací i bister, supermarket a spousta menších obchodů. Do centra lze pohodlně dojet metrem, tramvají, autem, na skútru i na kole po bezpečné cyklostezce vedoucí mimo silnice.

Podlahová plocha 90,90 m2, balkon 11,47 m2, sklep 3,63 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43249
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  91 m²
 • Balkon
  11 m²
 • Celková plocha
  102 m²
 • Parkování
  1 garážové parkovací stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.