Informace

Byt, 4+kk


Kompletně zařízený rodinný byt se dvěma předzahrádkami a garážovým stáním v moderním bytovém domě zasazeným do klidné tradiční rezidenční čtvrti na rozhraní Žižkova a Malešic. V pěším dosahu všeho potřebného a v krátké dojezdové vzdálenosti od centra. 

Téměř 40metrový obývací pokoj je propojen s kuchyní, jídelnou a terasou na jižně orientovanou zahradu. Dále je zde hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprcha, toaleta), 2 pokoje, koupelna (s vanou a 2 umyvadly), samostatná toaleta, komora a vstupní chodba. Všechny ložnice jsou orientované na druhou, severně orientovanou předzahrádku; přičemž 2 ložnice na ni mají vstup.

Interiér prosvětlují velká okna s plastovými rámy s elektricky ovládanými venkovními žaluziemi. Ke standardu patří laminátové podlahy, sanita Hüppe a Duravit, interiérové dveře Sapeli, bezpečnostní vstupní dveře, domovní telefon a ústřední vytápění. Kuchyňská linka je plně vybavena (včetně vinotéky a myčky nádobí), v obývacím pokoji je domácí kino, v koupelně pračka se sušičkou. Kupní cena zahrnuje garážové stání, sklep i kompletní interiérové zařízení. Jedna předzahrádka má automatické zavlažování s možností ovládání přes bluetooth.

V pohodlné vzdálenosti je supermarket, školy nebo poliklinika, lokalita vyniká také množstvím zeleně a sportovišť. Blízko je do parku Židovské pece nebo Malešického parku, daleko nejsou ani tenisové kurty, v nepříznivém počasí děti ocení indoorové hřiště s trampolínami. Stanice metra Želivského je vzdálena 7 minut autobusem, tramvajová zastávka v docházkové vzdálenosti.

Interiér 99,92 m2, terasy celkem 8,16 m2, zahrada celkem 37,6 m2, sklepní kóje 3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43295
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 132 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  108 m²
 • Zahrada
  38 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.