Informace

Byt, 4+kk

Světlý rodinný byt se dvěma balkony, z nichž jeden poskytuje otevřené výhledy na vrch Děvín, přírodní rezervaci Prokopské údolí i do širokého okolí, je součástí nadstandardní rezidence Sky Barrandov, která byla oceněna tituly Realitní projekt roku 2015 i Český energetický a ekologický projekt 2015. Čtvrť s veškerými službami i parky se nachází jen 15 minut jízdy od centra.

Praktickou dispozici bytu v 5. podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout), další 2 ložnice, centrální koupelna (s vanou), samostatná toaleta, předsíň a technická místnost s přípojkou na pračku. Z obývacího pokoje a hlavní ložnice vede vstup na organicky tvarovaný balkon s výhledem na Prahu se spoustou zelených ploch, ostatní ložnice mají přístup na druhý velký krytý balkon.

Energeticky mimořádně úsporná rezidence (energ. třída A) byla dokončena v r. 2017 dle návrhu ateliéru P.H.A., na architektonickém řešení se podílela také světově proslulá prof. Eva Jiřičná. K vysokému standardu vybavení bytu patří dřevěné podlahy Kährs, velkoformátová dlažba, obklady a koupelnové zařizovací předměty Villeroy & Boch, baterie Hansgrohe, vstupní bezpečnostní protipožární dveře Sherlock (tř. 3), vytápění podlahovými konvektory, (zdroj tepla z centrální kotelny), systém inteligentní domácnosti Haidy či rekuperace zn. Paul umožňující automatický přísun čerstvého vzduchu bez nutnosti otevírání oken. Kuchyně je kompletně vybavena vestavnými spotřebiči AEG. Interiér prosvětlují velkoformátová okna s dřevěnými rámy. K jednotce přísluší garážové stání a sklep, oboje dostupné výtahem.

Moderní rezidenční čtvrť se rozkládá v sousedství zelené plochy Růžičkova rokle, pár minut chůze od Prokopského údolí a městské památkové zóny Barrandov s funkcionalistickými vilami. V místě je k dispozici několik dětských hřišť, supermarket, mateřská a základní škola, sportoviště, pošta, poliklinika, lékárna a další služby. 5 minut trvá chůze na tramvajovou nebo autobusovou zastávku, cesta ke stanici metra Smíchovské nádraží zabere pouhých 8 minut. Autem se lze rychle napojit na tunelový komplex, Jižní spojku i Pražský okruh.

Podlahová plocha 102,7 m2, balkony 20,7 m2, sklep 3,7 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43321
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  103 m²
 • Balkon
  20 m²
 • Celková plocha
  123 m²
 • Parkování
  1 garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.