Informace

Byt, 3+kk

Moderní byt s jižně orientovaným balkonem je umístěný ve 3. podlaží pětipodlažního bytového domu s výtahem a podzemním parkováním. Rezidence je součástí oblíbené poklidné čtvrti Prahy 3 na Jarově, odkud je blízko k veškerým službám i do centra.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyní a jižně orientovaným balkonem s výhledem do pěkně upraveného zeleného vnitrobloku, dále 2 ložnice, šatnu/komoru, koupelnu (s vanou a 2 umyvadly), samostatnou toaletu a vstupní halu.

Rezidence byla vystavěna v r. 2016, interiér byl již při výstavbě řešen s architektkou. Okna jsou plastová s elektricky ovládanými venkovními žaluziemi, podlahy laminátové, obklady a dlažba Rako, interiérové dveře Sapeli, vstupní dveře bezpečnostní. Kuchyně je plně vybavena vestavnými spotřebiči Bosch a Whirlpool (indukční varná deska, mikrovlnná trouba, trouba, myčka), vestavné skříně v ložnici vyrobila společnost Indeco. Vytápění je dálkové. Obyvatelé domu mají k dispozici kočárkárnu, kolárnu i myčku na kola. Kupní cena zahrnuje garážové stání, v garážích je i několik vyhrazených míst pro návštěvy. Vstup do domu na čip.

Příjemně klidná část Prahy 3 Žižkova se spoustou zeleně, nedaleko je park Židovské pece a Malešický les. Pár minut chůze vede k zastávkám tramvaje i autobusu, cesta ke stanici metra Želivského trvá 7 minut. V okolí funguje veškerá občanská vybavenost: školy, obchody, restaurace, lékařské služby a lékárna nebo venkovní i krytá sportoviště.

Podlahová plocha bytu 70,6 m2, balkon 6,9 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43324
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Balkon
  7 m²
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.