Informace

Byt, 2+kk

Dvoupokojový byt s okny na jihozápad do uzavřeného dvora je umístěn v suterénu pěkně upraveného cihlového bytového domu stojícího v jednosměrné ulici na Žižkově v blízkosti parku Židovské pece a artového kina Aero.

Plocha bytu je rozdělena na ložnici s pracovním koutem, samostatnou kuchyni s jídelnou, koupelnu s vanou a WC, velkou komoru a předsíň.

V ložnici i kuchyni je plovoucí podlaha, v ostatním prostoru dlažba. Okna mají nadsvětlíky, pro zaručení bezpečí navíc mříže, ačkoliv jsou orientovaná do uzavřeného dvoru. Vytápění zajišťuje plynový kotel.

Oblast s veškerou infrastrukturou je skvěle dostupná, do centra se dá tramvají z blízké zastávky dostat během necelé čtvrthodiny, do centra lze dojet i po cyklostezce. V bezprostředním okolí fungují obchody včetně supermarketu, kavárny, restaurace i lékárna. Lokalitu navíc zpříjemňuje rozlehlá zelená rekreační plocha na Pražačce, na níž plynule navazuje park na Vítkově.

Podlahová plocha 46 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  1 884 Kč měsíčně
 • Celková plocha
  46 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43510

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.