Informace

Byt, 2+kk

Byt s vysokými stropy a výhledem do zeleného vnitrobloku je umístěn ve zvýšeném přízemí upraveného cihlového bytového domu stojícího v neprůjezdné ulici v Praze 5, pár minut chůze od smíchovského centra Anděl a v blízkosti několika parků.

Plocha bytu je rozdělena na obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, ložnici, koupelnu (se sprchovým koutem a umyvadlem), samostatnou toaletu a předsíň. Celý byt je orientovaný do vnitrobloku s mohutnými stromy.

V interiéru jsou nové laminátové podlahy, okna jsou plastová. Vytápění elektrické, k uložení věcí slouží sklep. Dům má opravenou fasádu.

Výhodná poloha v docházkové vzdálenosti od pěší zóny na Andělu se stanicí metra, tramvajovými zastávkami s mnoha linkami, restauracemi, kavárnami, obchody i obchodně-zábavními centry, ale zároveň stranou od městského ruchu. V pohodlném dosahu je také autobusový terminál Na Knížecí, široká nabídka občanské vybavenosti se ještě zvětší po dokončení nové čtvrti Smíchov City. Možnost pěkných procházek poskytují blízké parky: Mrázovka, sady Na Skalce, zahrada Santoška nebo Sacré Coeur.

Interiér 45 m2, sklep 4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43540
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  1 520 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Celková plocha
  45 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.