Informace

Byt, 3+kk

Třípokojový byt s velkou jihozápadně orientovanou lodžií se nachází v 5. podlaží nákladně zrekonstruovaného panelového domu v klidné jednosměrné ulici na Žižkově u parku Parukářka.

Byt se skládá z obývacího pokoje se vstupem na lodžii, dále kuchyně, 2 ložnic, koupelny (s vanou a přípojkou na pračku), samostatné toalety a předsíně.

Dům byl kompletně zrekonstruován cca před 9 lety: střecha, stoupačky, rozvody plynu a elektřiny, výtah, společné prostory i venkovní fasáda se zateplením. Okna jsou dřevěná, jádra zděná. Interiér je v dobrém stavu ve standardu cca 15 let starém. K bytu přísluší sklep.

V bezprostředním okolí funguje velké množství restaurací a kaváren, mateřská a základní škola, gymnázium, obchody i sportoviště s plaveckým bazénem nebo tenisové kurty. Rychlé spojení s centrem zajišťují tramvaje, zastávka je od domu pouhé 3 minuty chůze, 1 zastávku je vzdálena stanice metra Flora. Blízko je do parku Parukářka se zahradní restaurací, dětskými hřišti i cyklostezkou.

Interiér 64,7 m2, lodžie 11,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43541
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Lodžie
  11 m²
 • Celková plocha
  76 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.