Informace

Byt 2+kk, 7.NP, č. 704

Zcela nový byt se dvěma lodžiemi, který bude dokončen ve vysokém standardu, je součástí rezidenčního projektu kompletní revitalizace nárožního činžovního domu z počátku 20. století. Lokalita horního Žižkova nabízí blízkost zeleně i centra, díky dynamickému rozvoji se také rozšiřuje nabídka služeb v okolí. Termín dokončení do konce roku 2024.

Dispoziční uspořádání bytu v 7. nadzemním podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyní a jižně orientovanou lodžií, 1 ložnice, koupelna, samostatná toaleta a vstupní hala se vstupem na druhou lodžii.

K vysokému standardu patří čtyřvrstvé dubové podlahy Boen, velkoformátové obklady koupelen La Futura, prémiová sanita značek Ideal Standard, Kaldewei a Hüppe, vstupní i interiérové dveře Sapeli, podlahové vytápění a klimatizace. Vytápění bude řešit plynový kondenzační kotel De Dietrich. Vysokou přidanou hodnotou jsou velkoplošná okna s antracitovými plast-hliníkovými rámy a venkovními žaluziemi. Dům bude mít novou fasádu, zrenovované společné prostory a výtah vedoucí do pater.

Projekt se nachází v boční jednosměrné ulici lemované vzrostlým stromořadím, v pulzující lokalitě horního Žižkova nedaleko parků na Vítkově a Parukářce, další velký park vznikne spolu s novou čtvrtí v areálu bývalého nákladového nádraží Žižkov. Díky nové rezidenční výstavbě se v blízkosti rapidně rozšíří nabídka služeb. Dnes v okolí funguje řada ryze lokálních podniků, takřka pod okny rezidence stojí oblíbené artové kino Aero, blízko jsou mateřské a základní školy i gymnázium či sportovní areál s vnitřním bazénem a venkovním koupalištěm. Rychlé spojení s centrem zajišťují četné tramvajové linky, cesta na Václavské náměstí zabere pouhých 15 minut, ještě rychleji lze dojet ke stanicím metra Želivského či Palmovka.

Podlahová plocha 73,22 m2, lodžie 4,79 + 4,79 m2

Pro další informace navštivte webové stránky projektu www.biskupcova27.cz.

Vybavení

 • Výtah
 • Klimatizace

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43624
 • Cena celkem
  10 976 000 Kč / 434 607 €
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Lodžie
  10 m²
 • Celková plocha
  83 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Informace o projektu
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.